PoradnikiWARDOGS Season 2, pierwszy tydzień: co rozwijać i gdzie są pieniądze
Co rozwijać najpierw w WARDOGS Season 2, skąd brać cash i XP w pierwszym tygodniu oraz które odblokowania, nagrody i dane amunicji się zmieniły. Wszystkie liczby sprawdzone na zweryfikowanych danych Season 2.

Na tej stronie
Season 2 wyzerowała 15 października cash, poziomy i XP, a połowa drzewka odblokowań zmieniła miejsce. Ten poradnik mówi, co rozwijać najpierw, gdzie są pieniądze w pierwszym tygodniu i które liczby z filmów i wpisów sprzed premiery nie zgadzają się już z grą. Wszystkie liczby sprawdziliśmy na zweryfikowanych danych Season 2.
W skrócie. Wybierz jedną ścieżkę roli i trzymaj się jej do poziomu 20 (111 500 XP). Recon daje najwięcej przy najmniejszym ryzyku, jeśli spotujesz nad Hot Zone. Dowóz zaopatrzenia nadal się opłaca, ale pojedynczy zrzut płaci połowę tego, co w Season 1, a resztę nadrabiają serie. Na opancerzonych graczy bierz AP, a HP zostaw na cele bez pancerza.
Co przetrwało wipe#
| Season 2 | |
|---|---|
| Cash, poziomy, XP | Wyzerowane 15 października |
| Gold Bars, kosmetyki | Zostają. Resztę cashu z Season 1 można było wymienić na Gold Bars po zmiennym kursie |
| Gold Market | Odblokowanie na |
| Skills | Nie ma ich w Season 2. BULKHEAD rozważa późniejszą zamianę XP z poprzednich sezonów na punkty umiejętności, bez obietnic |
| Długość sezonu | BULKHEAD celuje w około sześć tygodni; stałej daty końca nie ma |
Wybierz jedną ścieżkę#
Każda ścieżka roli wymaga tyle samo XP: 25 000 na poziom 10, 54 750 na 15 i 111 500 na 20. Jeśli w pierwszym tygodniu dzielisz XP na trzy role, kluczowe odblokowania dostajesz kilka dni po tych, którzy tego nie robili. Wybierz ścieżkę, której sprzęt z poziomów 20 do 35 chcesz mieć, i zapisuj poziomy w trackerze progresji.
| Ścieżka | Wczesne cele | Późniejsze cele |
|---|---|---|
| Recon | ||
| Support | ||
| Medic | ||
| Assault | ||
| Driver | ||
| Pilot |
Ceny odblokowań i pełna lista dla każdego poziomu są w tabelach progresji.
Driver: 15 października BULKHEAD poprawką po stronie serwera przywróciła XP Drivera do tempa z Season 1 (szczegóły). Poziomy odblokowań się nie zmieniły, ale do czołgów idzie się dłużej.
Odblokowania, które się przeniosły#
Wiele wczesnych odblokowań zmieniło miejsce w Season 2. Poradniki nagrane przed premierą często podają stare poziomy.
| Przedmiot | Season 2 |
|---|---|
| Dostępny od startu, zakup $800 (wcześniej $1 600) | |
| Dostępny od startu; pierwszy SMG Medica | |
| Nadal w grze, teraz |
|
| Wcześniej: |
|
| Później: |
|
| Wcześniej: |
|
| Później: |
|
| Przyjmuje tylko |
Gdzie są pieniądze w pierwszym tygodniu#
Spotowanie#
Recon dostaje pieniądze, gdy inni gracze zabijają cele, które oznaczył. Kwoty bazowe:
| Akcja | Cash | XP |
|---|---|---|
| Spot wrogiego żołnierza | $100 | 25 |
| Spotowany żołnierz zabity | $400 | 150 |
| Spotowany T-72B3 zniszczony | $2 400 | 200 |
| Spotowany L2A6 zniszczony | $3 300 | 200 |
| Spotowany Havoc zniszczony | $4 200 | 150 |
| Spotowany FOB zniszczony | $2 000 | 250 |
Nagroda za zabójstwo rośnie dwa razy, gdy cel ginie w strefie kontroli, i cztery razy w Hot Zone: spotowany żołnierz zabity w Hot Zone daje ci $1 600. Jeśli zabójstwo zabierze trzecia drużyna, dostajesz ćwierć. Drugi spot tego samego żołnierza płaci połowę, a trzeci nic. Znajdź miejsce z widokiem na Hot Zone i nie hałasuj. Jeden twój strzał zdradza pozycję wartą więcej niż fraga.
Infrared Range Finder (
32, $3 200) działa teraz na baterie. Według patch notes jedna starcza na około 80 sekund pracy. Pasuje zwykła
Battery ($150) i
High Capacity Battery (
46). Deszcz skraca zasięg spotowania.
Logistyka#
Pojedynczy zrzut płaci połowę tego, co w Season 1, plus premia za każdy zrzut z rzędu. Wszystkie liczby są w naszym poradniku o logistyce i budowaniu. Przy levelowaniu liczą się dwie rzeczy:
- Duża skrzynia daje 400 XP, gdy liczy się do Drivera (zrzut z pojazdu naziemnego), i 300 XP z powietrza, gdzie liczy się do Pilota. Dwie duże skrzynie z
Z20 Lakota dają 600 XP, nie 800. - Gra skaluje XP za skrzynię według wartości zawartości, a najniższy stopień tej krzywej to zero. Skrzynia z jednym tanim przedmiotem nie daje prawie nic, więc wypełniaj skrzynie. Nie sprawdzaliśmy tego w meczu.
Sprzedaż z twoich skrzyń#
Sojusznicy nadal mogą kupować sprzęt z twoich skrzyń, ale twoja marża spada z każdą sprzedażą temu samemu kupującemu. Po dziesięciu sprzedażach jednemu graczowi dostajesz tylko to, co sam zapłaciłeś za przedmiot. Sprzedaż wrogiej drużynie nic nie daje, a XP za sprzedaż spada o 10% z każdym powtórzeniem. Skrzynia dobrego sprzętu w bazie głównej nadal zarabia, jeśli kupuje z niej wielu różnych graczy.
Obrona FOB#
Moździerze i obrona przeciwlotnicza kosztują więcej w utrzymaniu.
Talon 9K-SAM przeładowuje się 5 sekund zamiast 2 i bierze 200 ammo supplies na uzupełnienie.
L81 Mortar bierze 150 zamiast 75. Zaplanuj amunicję w kalkulatorze FOB przed budową. Strona ekonomii wymienia wszystkie nagrody.
Amunicja i pancerz#
Amunicja HP podwaja obrażenia na odsłoniętych częściach ciała i traci prawie wszystko na płytach. AP traci jedną piątą na odsłoniętych celach i zachowuje połowę obrażeń przez pancerz. Pocisk 5.56 przeciw
Level 4 Armor (redukcja 60%):
| Amunicja | Odsłonięte | Level 4 |
|---|---|---|
| Standard (FMJ) | ×1 | ×0,40 |
| Flesh Damage (HP) | ×2 | ×0,05 |
| Armor Piercing (AP) | ×0,8 | ×0,51 |
Pancerz Level 4 zakrywa tułów, miednicę i ramiona, a
Level 4 Helmet głowę i szyję. Przeciw pełnemu zestawowi Level 4 HP działa tylko na nogi i przedramiona. HP odblokowuje się wcześnie na ścieżce WARDOG (
5.45mm HP na
6). AP przychodzi późno:
7.62x39mm AP na
60,
5.56mm AP na
84. Do tego czasu FMJ zadaje ciężkiemu pancerzowi więcej niż HP. Kalkulator balistyki pokazuje liczbę trafień do zabicia dla każdej strefy.
Hełm Level 4 tłumi dźwięk, zawęża pole widzenia i paruje przy sprincie. Pancerz Level 4 blokuje teraz 60% obrażeń zamiast 65%.
Pojazdy, do których warto dążyć#
| Pojazd | Odblokowanie | Cena spawnu | Uwagi |
|---|---|---|---|
| $2 200 | 500 wytrzymałości, jak |
||
| $7 800 | Wersja uzbrojona | ||
| $16 000 | Prędkość maks. 60 km/h | ||
| $14 000 | Przeciwlotniczy | ||
| $22 000 (wcześniej $14 000) | Prędkość maks. 65 km/h | ||
| $28 000 (wcześniej $18 000) | Śmigłowiec szturmowy |

T-72B3
Heavy Armored VehiclePoziom 20
16 000 USD
Postaw czołgi obok siebie w porównaniu.
MGL-40 (
35) jest słabszy niż w Season 1: o 25% niższa prędkość wylotowa, większe kołysanie i kara do przeładowania na ławce Little Bird.
Zmiana drużyny i bonus Lonestar#
BULKHEAD usunęła bonus cashu i XP dla Lonestar w aktualizacji serwera z 15 października. Zmiana drużyny ma limity, gdy jedna drużyna prowadzi ponad 10 punktami: po dołączeniu do drużyny nie zmienisz jej przez 15 minut, a dopóki pierwszy raz nie dotrzesz do strefy kontroli, mapa jest ukryta, a
pojazd spawnu zablokowany.
Wager vendor#
Wager vendor otworzy się później w sezonie, a na razie zakłady są wyłączone. Co wiadomo na dziś: stawiasz własny cash na zadania, handlarz wymaga minimalnego poziomu WARDOG, wypłaty mają limit, rozłączenie przepala stawkę, a koniec meczu ją zwraca. Lista zadań przychodzi z serwerów BULKHEAD, więc na razie nikt jej nie zna.
Pierwszy tydzień według ścieżki#
| Ścieżka | Zarabiaj na | Cel |
|---|---|---|
| Recon | Spotowanie nad Hot Zone | |
| Support | Dowóz zaopatrzenia i zaopatrzony FOB | |
| Pilot | Transport, potem pełne skrzynie z |
|
| Driver | Dowóz zaopatrzenia ciężarówką |
|
| Medic | Podnoszenie i leczenie przy strefie | |
| Assault | Fragi i szturm wrogich FOB |
Złóż swój zestaw w kreatorze loadoutu i sprawdź nowe spawny Bakurani na mapach, zanim wybierzesz trasę.
Poziom 20

Aktualności